Razpis programa »Inkluzivno izvajanje izobraževanja za odrasle s posebnimi potrebami«

close up mid section view of a man sitting in a wheelchair

Andragoško društvo Slovenije razpisuje programa izobraževanja, ki bi se ga morali udeležiti vsi, ki organizirajo izobraževanje odraslih ali poučujejo osebe s posebnimi potrebami. Program so pripravljali v Andragoškem društvu Slovenije s skupino največjih strokovnjakov za to področje več kot tri leta in ga tudi pilotsko izvedli, lansko leto  za skupino prvih udeležencev, ki so ga ocenili kot odličnega in nujno potrebnega. Poteka v 6 modulih, udeleženci se lahko udeležijo vseh ali le posameznih. Prejmejo potrdilo o udeležbi ion točke za napredovanje, predvsem pa prepotrebno vedenje in znanje o ljudeh s posebnimi potrebami.

Izobraževanje bo potekalo od oktobra 2016 do zaključnega modula v novembru 2016. Zaradi lažje izvedbe praktičnega dela bodo posamezni moduli organizirani na  različnih lokacijah v Ljubljani. Izvajalke so vrhunske strokovnjakinje z znanjem, izkušnjami in referencami s področja dela z ljudmi s posebnimi potrebami.

Prijavnica. Inkluzija Razpis.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost