Seznam članov

1  Srednja šola za gostinstvo in turizem v Ljubljani Nina Gabrovšek www.ssgtlj.si
2  Srednja gostinska in turistična šola Radovljica Marjan Potočnik www.sgtsr.si
3  Srednja šola Jesenice Tonček Čebulj
Petra Teraž
www.ssj-jesenice.si
4  Srednja šola za gostinstvo in turizem Radenci Franc Čagran www.ssgtr.si
5  Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Ljubljana Karmen Stele www.scpet.si
6  Srednja gradbena šola in gimnazija Maribor Vlasta Ojsteršek www.gradbena.si
7  Strokovno izobraževalni center Brežice Alenka Pečnik Kranjec www.etrs.si
9  Biotehniški center Naklo Nada Zupanc www.bc-naklo.si
10  Srednja trgovska šola Ljubljana Urška Becele Počervina www.sts-ljubljana.si
11 Šolski center Nova Gorica
Medpodjetniški izobraževalni center
Biotehniška šola
Srednja ekonomska in trgovska šola
Lavra Vermiglio
Suzana Flegl
Tatjana Krašna
Nataša Djuzić Kunej
http://www.scng.si/
12 Biotehniški izobraževalni center Ljubljana
Medpodjetniški izobraževalni center
Gregor Matos
Milena Glavan
Mira Kranjec
www.bic-lj.si
13 Šolski center Velenje
Medpodjetniški izobraževalni center
Rudarska šola
Darko Lihteneker
Nevenka Rozman
www.scv.si
14 Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija LjubljanaMedpodjetniški izobraževalni center Igor Vulić
Maja Pezdir
www.vegova.si
15 Ekonomska šola Ljubljana Ludvik Mihelič www.presernova.si
16 Šolski center Škofja Loka
Medpodjetniški izobraževalni center

Katja Dolinar
Alojzij Kokalj

www.scsl.si
17  Gimnazija Poljane Ljubljana Jasna Plahuta
Mateja Majcen
www.gimnazija-poljane.com
18 Šolski center Ljubljana
Gimnazija Antona Aškerca
Srednja lesarska šola
Srednja strojna in kemijska šola
  www.sclj.si
19 Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma
Srednja šola za gostinstvo in turizem
Kmetijska šola Grm in biotehniška gimnazija
Anita Beguš

 

www.grm-nm.si
20 Šolski center Krško – Sevnica
Srednja poklicna in strokovna šola Krško
Srednja šola Sevnica
Gimnazija Krško
Aleš Avsec www.sc-krsko.si
21  Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik

Andreja Šuster Sabati

Karmen Belina

www.gssrm.si
22  Srednja šola za oblikovanje in fotografijo Uroš Acman www.ssof.si
23  Šolski center Slovenj Gradec
Srednja šola Slovenj Gradec in Muta
Srednja zdravstvena šola Slovenj Gradec
Gimnazija
Jelka Samec Sekereš
Jožica Ovčjak
Brigita Rapuc
www.sc-sg.net
24  Srednja šola za farmacijo, kozmetiko in zdravstvo Mojca Ogrin www.ssfkz.si
25  Srednja šola tehniških strok Šiška Viko Šturm
Suzana Štefanič
www.ssts.si
26 Srednja upravno administrativna šola Ljubljana Darja Vidovič www.suaslj.com
27  Srednja zdravstvena šola Murska Sobota Elizabeta Perša

 

http://www.szsms.si/
28 Šolski center Ptuj
Srednja strojna šola
Višja strokovna šola
Jože Trantura
Dominika Slanič Fakin
www.scptuj.si
29 Šolski center – Slovenjske Konjice – Zreče

Ana Patricija Košir
Kukovič Brigita
Petra Klima
Maja Štrovs
Nataša Uskovič

www.sc-konjice-zrece.si
30 Šolski center Kranj
Srednja ekonomska, storitvena in gradbena šola
Srednja šola za elektrotehniko in računalništvo
Strokovna gimnazija
Polonca Hafner Ferlan

 

www.sckr.si/tsc/
31 Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer Nina Pečnik http://www.gfml.si/
32 Izobraževalni center Geoss d.o.o. Sandra Katić
Klavdija Mali

 

www.ic-geoss.si
33 Šolski center Postojna
Ekonomska šola
Strojna šola
Gimnazija
Gimnazija Ilirska Bistrica
Jerneja Sojer Smerdu www.scpo.si
34  Srednja vzgojiteljska šola in gimnazija Ljubljana Aleš Zobec www.svsgl.si
35 Tehniški šolski center Maribor Metka Kodrin  http://www.tscmb.si/
36 Srednja šola za gostinstvo in turizem Maribor Marjan Božičko  http://www.ssgt-mb.si
37 Gimnazija Kranj Eva Gašperlin http://www.gimkr.si
38  Raduška Žepič    
39  Ida Srebotnik    
40 Živa Ribič    
41 Vanja Dolenc    
42 Zlatko Zepan    
43  Ana Osolnik Kjuder    

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.