Posvet in skupščina društva DOIO

Za vse, ki se ukvarjamo z izobraževanjem odraslih na srednjih šolah, bomo organizirali (vsakoletni) strokovni posvet za izobraževanje odraslih, ki bo v sredo, 27. marca 2024 med 9. in 15. uro v Ljubljani, na Prušnikovi 74 (v KULT316). 

Srečanje bo namenjeno tudi povezovanju in izmenjavi izkušenj vseh, ki smo povezani s področjem IO na šolah.

K udeležbi toplo vabljeni člani DOIO in vsi predstavniki šol, vključeni v Skupnost za izobraževanje odraslih v okviru Zveze srednjih šol in dijaških domov Slovenije ter tudi vsi drugi, ki delate na področju IO na srednjih šolah.

Vabilo s programom in prijavnica sta spodaj. Prijavo, prosim, pošljite do 20. marca 2024.
Prijavo lahko pošljete na povezavi TUKAJ  ali pa izpolnite prijavnico (spodaj) in jo pošljete na e-naslov info@drustvo-doio.si

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost