Delovno srečanje v Ljubljani – junij 2010

V okviru projekta UNIP smo imeli danes 30.6. 2010 delovno srečanje skupine za pripravo dokumentov za vodenje postopkov in dokumentacije v IO. Srečanje je potekalo na Šolskem centru za pošto, ekonomijo in telekumunikacijo v Ljubljani . Pregledali smo opravljeno delo v Novi Gorici in doma in osvetlili pripravljeno dokumentacijo v luči najavljenih sprememb v zakonodaji. Srečanja so se udeležili  tudi izdelovalci spletne aplikacije Gregor Sepaher, Marko Kralj in Damjan Cvetan.Skupaj z njimi smo pregledali spletno aplikacijo, jim sporočili svoje pripombe in opažanja in jim zastavili vprašanja o nadalnjem razvoju aplikacije. Na koncu delovnega srečanja smo se pogovorili o našem nadalnjem delu pred poletnimi počitnicami. Slike so objavljene v galeriji.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost